Prodajna cijena 125 000 € ~ 941 813 kn

Posrednička naknada (3% +PDV) 4 688 € ~ 35 318 kn

Ukupna investicija 129 688 € ~ 977 130 kn

Zatvori

Prodajna cijena 125 000 €

Kvadratura 27,34 m2

Lokacija Pula, Centar

Šifra objekta S-2329

Osnovne informacije

  • Cijena po kvadratu~ 4572 €/m2
  • Tip stana1S+DB
  • Energetski razredD
  • Broj soba1
  • Broj spavaćih soba1
  • Broj kupaonica1
  • Kat5
  • Broj etažaJednoetažni
  • Ukupno katova5
  • Vrsta zgradeStambena
  • Godina izgradnje1974

PULA, GARSONJERA 27,34M2 #PRODAJA

Na prodaju je garsonijera površine 27,34 m² smještena na zadnjem katu uredne i održavane zgrade. Iako manje kvadrature, stan je izuzetno funkcionalan i dobro organiziran jer ima odvojene prostorije, što pruža veću udobnost i praktičnost u svakodnevnom životu.

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa kuhinji, kupaonici te dnevnom boravku. Raspored je vrlo praktičan i omogućuje maksimalno iskorištavanje prostora.

Grijanje je putem klima uređaja, a stan ima ugrađenu PVC stolariju koja doprinosi energetskoj učinkovitosti i ugodnoj temperaturi tijekom cijele godine.

Dodatna prednost je što uskoro započinje energetska obnova fasade zgrade, što će osigurati bolju termoizolaciju te dugoročno smanjiti režijske troškove.

Idealna nekretnina za samca, studenta ili kao investicija za najam!

 

 

Prikaži više

Dodatne informacije

Prodajna cijena

    Prodajna cijena 125 000 € ~ 941 813 kn

    Posrednička naknada (3% +PDV) 4 688 € ~ 35 318 kn

    Ukupna investicija 129 688 € ~ 977 130 kn

• Jug
Ova stranica ostavlja "kolačiće" na Vašem kompjutoru za potrebe navigacije i anonimizirane statistike pristupa. Korištenjem ove stranice prihvaćate i potvrđujete ove "kolačiće".